POBYT S PROGRAMEM PIŇAKOLÁDA 2024

Letos se na Vás s Pavlou z PiňaKolády opět těšíme!
Společně roztančíme Drvenik!

Máte rádi humor a hudbu od PIŇAKOLÁDY?

Tak pojeďte s námi na týden plný zábavy, hudby, slunce i tance! Letos již po JEDENÁCTÉ!

Na své si přijde opravdu každý.. Mladší i starší tanečníci a posluchači, neb repertoár tvoří více než 650 písní dechovky, country, folku, popu ale i rockových pecek!

PiňaKoláda jako umělecká značka vznikla v roce 2008, ale live muzice se Pavla věnuje již od svých tří let, kdy začala v MŠ pískat na flétnu. V deseti letech se pak začala věnovat hře na akordeon, který je dodnes hlavním nástrojem. S postupem času pak přibývaly další nástroje jako kytara, foukací harmonika nebo bicí.

Termín pobytu

7. 9. - 14. 9. 2024

ZÁŘÍ

CK Diana Group-Tour Vás spolu s PiňaKoládou zvou na nezapomenutelný týden dovolené v Chorvatsku!

Letos opět rozproudíme zábavu v Drveniku, v jednom z nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších přímořských letovisek na Makarské riviéře. Čeká Vás křišťálově průzračné moře, slunce, dalmátské speciality a v neposlední řadě samozřejmě 3 taneční večery s tematickým zaměřením!

Ubytování jsme pro Vás připravily ve vile Višnja, vile Marina nebo vile Zagreb. Ať už zvolíte jakoukoliv ubytovací kapacitu, nebudete litovat!

Villa Zagreb

Vila Marina

Vila Višnja

Hledat ubytování


Potřebujete poradit?

Návrh bez názvu (62)

Co cena zájezdu zahrnuje?

  • 7x ubytování, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb. proti úpadku CK, klimatizaci (není-li uvedeno jinak), pobytovou taxu, 3 taneční večery s PIŇAKOLÁDOU

Další potřebné informace

Odjezd do Chorvatska je VŽDY v pátek a návrat VŽDY v neděli! Do Drveniku přijedete v ranních hodinách, kde na Vás bude čekat naše delegátka, která Vám předá veškeré potřebné informace.

Předpokládaný odjezd zpět do ČR bývá v podvečerních hodinách, avšak pokoje je nutné opustit nejdéle v 10 hod, aby mohly být připraveny pro další klienty. Kufry si budete moci uložit dle instrukcí v hotelu.

V případě potřeby volejte:

V ČR: Aneta Hrustanović (+420 603 198 340),

V Chorvatsku: Iveta Radojković (+420 606 163 383).

Návrh bez názvu (65)

Leták 2024 ke stažení – ZDE

V letáku najdete konkrétní nabídku s cenami.

Návrh bez názvu - 2024-01-17T093153.579

Pár slov od PiňaKoládyZDE

Návrh bez názvu (61)
Návrh bez názvu (64)
Návrh bez názvu - 2024-01-18T114633.509

Autobusová doprava?

Zapomeňte na stres z řízení a parkování! S naší autobusovou dopravou se můžete pohodlně usadit, relaxovat a užívat si výhledy, zatímco my se staráme o zbytek.

Autobusem do Chorvatska

  • Cena od 3 290 Kč/os + příplatek dopravce za svozová místa od 100 Kč/os
  • Nástupní místa celá ČR, Slovensko – Bratislava

SEZNAM NÁSTUPNÍCH MÍST NA DOVOLENOU S PIŇAKOLÁDOU, VČ. PŘÍPLATKŮ ZA SVOZ, NAJDETE ZDE.

Jak si dovolenou u nás objednat?

Přihlášku na pobyt s PiňaKoládou můžete podat prostřednictvím formuláře, který najdete ZDE, dále pak na našem webu přes objednávkový formulář (tento TYP DOPORUČUJEME), na e-mailové adrese info@dianagroup.cz nebo na telefonním čísle +420 603 198 340, kde Vám rádi zodpovíme veškeré otázky.

Na základě Vaší objednávky Vám zpracujeme smlouvu, která vchází v platnost uhrazením zálohy ve výši 50%. Zbývající částku je nutné uhradit nejpozději 30 dní před uskutečněním zájezdu.

Přejete si vše zaslat poštou? Není problém! Poplatek za tuto službu je 90 Kč ( odeslaní smlouvy a pokynů před odjezdem).

Pojistěte se proti stornu cesty již od 60 Kč/os!

Letos jsme pro Vás ve spolupráci s pojišťovnou AXA zařadili do nabídky Cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Co to znamená?

Už se nemusíte bát, že přijdete o své peníze v případě, že se Vaše cesta z nějakých závažných důvodů neuskuteční!

Více informací najdete ZDE nebo na +420 481 622 079, případně na info@dianagroup.cz