Autobusem do Chorvatska

Doprava na Makarskou riviéru

Autobusem k moři. Pravidelná autobusová doprava do destinací:
Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Igrane, Živogošče, Drvenik, Brist, Gradac

Cena dopravy za osobu: 2790,- Kč.

NÁSTUPNÍ MÍSTA A PŘEDBĚŽNÉ ČASY ODJEZDU A PŘÍJEZDU

TRASA „1“ Liberec (cca 12.00), Jablonec n.N. (cca 12.20), Turnov (cca 12.50), Mladá Boleslav (cca 13.10, Praha (cca 14.20), Benešov (cca 14.50), Tábor (cca 15.50), České Budějovice (cca 16.50)
TRASA „2“ Semily (cca 12.00), Jičín (cca 12.40), Hořice (cca 13.10), Hradec Králové (cca 13.50), Pardubice (cca 14.20), Chrudim (cca 14.40), Hlinsko (cca 15.10), Havlíčkův Brod (cca 16.00), Jihlava (cca 16.30), Znojmo (cca 18.00), Brno (cca 17.00).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ MÍSTENKY DO BUSU CK DIANA (200,-Kč/osoba).

Jiná nástupní či svozová místa je možno konzultovat s CK.

Příjezd na Makarskou riviéru v cca 5.30 – 10.00 hodin dle výstupních míst. Odjezd z Makarské riviéry v cca 16-19 hodin dle nástupních míst, návrat do ČR v cca 6-13 hodin dle výstupních míst.

trasa autobusu CK Diana

Cesta do Chorvatska

Podmínky autobusové dopravy

Doprava je zajištěna kvalitními a pohodlnými autobusy, které jsou vybaveny klimatizací a zpravidla i WC. Během cesty na přestávkách je možné zakoupit občerstvení. CK si vyhrazuje právo zajistit dopravu cestujících autobusy smluvních dopravců nebo autobusy jiných cestovních kanceláří a to v přetížených termínech nebo dodržení nástupního místa.

Čas odjezdu z ČR bude upřesněn v pokynech na cestu, které klient obvykle obdrží týden před odjezdem a odjezd z Chorvatska bude oznámen  v den odjezdu na informační tabuli CK, formou SMS nebo delegátem CK v pobytovém místě.

Žádáme všechny zákazníky, aby dodržovali místo a čas odjezdu a na odjezdové místo se dostavili vždy 15 minut před odjezdem. Pokud se zákazník nedostaví nebo zmešká odjezd, nemá nárok na vrácení zaplacené částky a bude vyloučen z přepravy.

Odjezd autobusů z ČR je den před nástupem na ubytování. Čas odjezdu zpět do ČR je závislý na času příjezdu autobusu do pobytového místa v Chorvatsku, kde řidiči musí v rámci dopravních a pracovních předpisů vykonat povinný devítihodinový odpočinek před cestou zpět. Teprve pak je autobus připraven k odjezdu na zpáteční cestu do ČR. Z tohoto důvodu nemůže naše CK předem garantovat přesné nebo pravidelné časy odjezdu z Chorvatska.

Každá přepravovaná osoba musí mít vzhledem k bezpečnosti vlastní sedadlo. Místenky se vystavují pouze do autobusu CK DIANA a v případě změny dopravce bude příplatek za místenku vrácen. CK obsazuje místa podle zakoupených místenek a dále podle data podání přihlášky s přihlédnutím k věku a zdravotnímu stavu klienta. Vydaný zasedací pořádek je pro všechny cestující závazný a může být jiný při cestě tam i zpět. Přeprava zvířat není možná. Je zakázáno přepravovat nerosty, minerály, faunu a flóru, pokud se nejedná o suvenýry zakoupené v obchodě s pokladním dokladem.

CK neodpovídá za zdržení dopravy z důvodů vyšší moci tj. přetížením hraničních přechodů, dopravních problémů, nehod, poruchy apod.

Trasu autobusové dopravy a nástupní místa určuje CK. Během přepravy koná autobus vždy pravidelné bezpečnostní a hygienické přestávky (na některých přestávkách za použití WC je vybírán poplatek, je dobré mít i drobné mince). Autobusy musí dodržovat rychlostní limity dané dopravními předpisy jednotlivých států.

V případě pozdější rezervace a zájezdů v akci Last minute si CK vyhrazuje právo změny trasy, nástupních míst a dalších dopravních podmínek.

Chorvatsko autobusem

Zavazadla

Zákazník může převážet označené zavazadlo visačkou do 15 kg a malé ruční zavazadlo na nezbytné věci po dobu cesty. Nelze sčítat váhu zavazadel v rámci rodiny / smlouvy, bude povolen jeden kus zavazadla do 15 kg na osobu z důvodu manipulace.

POZOR – zavazadla přesahující limit 15kg nebo nadměrných rozměrů budou z přepravy vyloučena.

Hledat ubytování


Potřebujete poradit?