Podgora

Moře které doslova okouzlí. Podgora, přezdívaná jako Princezna Jadranu, je krásné přímořské letovisko pod masivem Biokovo. Rušné letovisko se vším, co potřebujete ke skvělé dovolené. Promenádu zdobí krásné palmy s množstvím obchůdků, restaurací a kaváren. Řadí se mezi nejpříjemnější místa na Jadranu.

Podgora pláže

Pláže jsou zde po celém pobřeží, mimo přístaviště. Tyrkysová barva moře, jemné oblázky a pozvolný vstup do moře je to, co klienty láká do této destinace. Velkou výhodou je ubytování, které je jen několik metrů od pláže.

Dovolená Podgora

Podgora pro své klienty nabízí nespočet vodních sportů jako potápění, windsurfing, vodní lyžování a další vodní atrakce.  Jako i v jiných destinacích Podgora pořádá během léta řadu kulturních událostí a festivalů. Nejznámější slavnost je v polovině srpna na svatý den Podgory. Oblíbené jsou rovněž rybářské večery s živou dalmatskou hudbou. Pro hosty má k dispozici Podgora restaurace především u promenády a přístavu. Doporučit můžeme restauraci U Roka.

Ubytování Podgora

V této destinaci nabízíme penzion a hotely Vila Delfina, Hotel Podgorka a Hotel Aurora. Jestli vyhledáváte rušné letovisko se spousty středomořských restaurací, barů a kaváren a s nočním životem je tato destinace určena přímo pro Vás.

Podgora fotogalerie

Pokud se chystáte navštívit tuto destinaci, určitě vám budou tyto informace prospěšné

  • obchod s potravinami najdete na začátku promenády, směrem k přístavu. Zde se nachází i menší tržiště s ovocem a zeleninou,
  • informační středisko pro letovisko Makarská riviéra Podgora, najdete v hotelu Podgorka,
  • směnárnu najdete v agentuře Punta tours vedle hotelu Podgorka, kde je možné si půjčit i auto nebo skútr pokud chcete cestovat po okolí,
  • pekárnu najdete vedle vchodu do hotelu Podgorka

Podgora Chorvatsko mapa

Hledat ubytování


Potřebujete poradit?