POBYTY S PROGRAMEM DUO JAMAHA 2024!

Taneční pobyty s Duo Jamaha v roce 2023 byly opět nezapomenutelné! Pojeďte si s námi tuto skvělou atmosféru zopakovat v příští sezóně!

Začínají Vám naskakovat vzpomínky na léto, dovolenou a prázdniny strávené na Makarské riviéře? Potom je čas si to zopakovat!
Tentokrát ale s hudbou od skupiny Duo Jamaha, kterou tvoří Alfons a Marian, otec se synem. Kluci působí na hudební scéně již od roku 1996 a na kontě mají 3 zlaté
a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů, dále pak ocenění pro řadu autorských písní v anketě „Zlatý šláger“. V roce 2015 získali za píseň ,,Tanz mit mir heute Nacht“
ze singlového alba ocenění německého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Termíny pobytu

1. - 8. 6. 2024

1. termín

8. - 15. 6. 2024

2. termín

CK Diana Group-Tour a skupina Duo Jamaha
Vás zvou na nezapomenutelnou dovolenou v Drveniku na Makarské riviéře!

DRVENIK je jedno z nejkrásnějších a v poslední době nejnavštěvovanějších přímořských letovisek na Makarské riviéře. A co teprve, když krásu města, nádherné přírody pohoří Biokovo a křišťálově čirého moře snoubíte se skvělou atmosférou, dalmátskými specialitami a zpěvem s tancem? Zní to jako představa dokonalé dovolené, nemyslíte?

Ubytování pro Vás NOVĚ zajistíme v luxusním čtyřhvězdičkovém resortu Holiday Resort Antonija, jehož součástí jsou 3 komfortně a moderně zařízené budovy:

Hledat ubytování


Potřebujete poradit?

Apartmány Triton

Drvenik

pláž 30 m

Apartmány Triton jsou součástí čtyřhvězdičkového komplexu Holiday Resort Antonija, který se nachází jen 30 m od pláže ve městě Drvenik v zátoce Gornja Vala.

Hotel Timun

Ostrov Hvar

pláž 10 m

Hotel Timun je příjemný hotel, který se nachází v romantické zátoce na ostrově Hvar nedaleko od malebného letoviska Pokrivenik. Nabídne Vám cenově dostupné ubytování v moderně zařízených pokojích s výhledem na moře nebo do parku.

Hotel Antonija

Drvenik

pláž 30 m

Hotel Antonija je hlavní budovou čtyřhvězdičkového hotelového komplexu Holiday Resort Antonija, který se nachází v Drveniku jen 30 m od křišťálově průzračného moře v zátoce Gornja Vala.

Depandance Oliva

Drvenik

pláž 30 m

Hotel Oliva je součástí čtyřhvězdičkového hotelového komplexu Holiday Resort Antonija, který se nachází v Drveniku v zátoce Gornja Vala.

.
Návrh bez názvu (62)

Co cena zájezdu zahrnuje?

  • Polopenzi formou švédských stolů v hotelu Antonija, u snídaně konzumace nealkoholických nápojů, kávy a čaje, při večeři konzumace nealko nápojů, stáčeného vína, kávy a čaje
  • 3 taneční večery se skupinou Duo Jamaha. Konkrétní dny a začátek tanečních večerů Vám upřesníme na místě
  • Využití venkovního bazénu, fitness či vířivky
  • Klimatizaci

Proč právě zájezd s Duo Jamaha ?

Tento zájezd není jen obyčejná dovolená, je to únik do světa relaxace, zábavy a nezapomenutelných zážitků. Naším hlavním cílem je poskytnout Vám nejlepší možné prostředí pro odpočinek, zábavu a nové zkušenosti. A jaký je lepší způsob, jak si užít dovolenou, než s oblíbenou hudební dvojicí Duo Jamaha?

Tento zájezd Vás zavede do klidné destinace Drvenik na Makarské riviéře v Chorvatsku, která je známá svými nádhernými plážemi a úžasnými mořskými výhledy. Začátek června je ideální doba pro odpočinek, relaxaci a taneční večery s Duo Jamaha.

Budete mít možnost strávit čas na pláži, výletovat v okolí a účastnit se tanečních večerů s Duo Jamaha, které budou přímo v Resortu Antonija.

V ceně zájezdu je zahrnuté ubytování , ale také 3 taneční večery s Duo Jamaha! Tato skvělá akce je skvělou příležitostí pro všechny fanoušky této hudební dvojice a pro ty, kteří se chtějí seznámit s jejich hudbou. Autobusová doprava je za příplatek 3 190 Kč s nástupními místy po celé ČR

Několik důvodů, proč si vybrat náš Zájezd s Duo Jamaha:

1. Nezapomenutelná dovolená: Strávíte dovolenou plnou relaxace, zábavy a tanečních večerů s Duo Jamaha.
2. Ideální čas a místo: Začátek června a klidná destinace Drvenik na Makarské riviéře v Chorvatsku – dokonalé místo a doba pro relaxaci.
3. Flexibilní plán: Můžete strávit čas na pláži, výletovat v okolí a se účastnit tanečních večerů s Duo Jamaha.
4. V ceně jsou zahrnuté taneční večery: V ceně zájezdu jsou zahrnuty 3 taneční večery s Duo Jamaha přímo v Resortu.
5. Skvělý zážitek: Zájezd je skvělou příležitostí pro všechny fanoušky Duo Jamaha a pro ty, kteří se chtějí seznámit s jejich hudbou.

Nechejte se unést do světa plného zábavy a relaxace s naším Zájezdem s Duo Jamaha!

Návrh bez názvu (61)
Návrh bez názvu (64)
Návrh bez názvu (65)

Autobusová doprava?

 Zapomeňte na stres z řízení a parkování! S naší autobusovou dopravou se můžete pohodlně usadit, relaxovat a užívat si výhledy, zatímco my se staráme o zbytek.

Autobusem do Chorvatska

  • Cena od 3190 Kč, případná možnost příplatku za svoz.
  • Nástupní místa celá ČR, Slovensko – Bratislava

SEZNAM NÁSTUPNÍCH MÍST NA DOVOLENOU S DUO JAMAHA, VČ. PŘÍPLATKŮ ZA SVOZ, NAJDETE ZDE.

Další potřebné informace

Odjezd do Chorvatska je VŽDY v pátek a návrat VŽDY v neděli! Do Drveniku přijedete v ranních hodinách, kde na Vás bude čekat naše delegátka, která Vám předá veškeré potřebné informace.

Předpokládaný odjezd zpět do ČR bývá v podvečerních hodinách, avšak pokoje je nutné opustit nejdéle v 10 hod, aby mohly být připraveny pro další klienty. Kufry si budete moci uložit dle instrukcí v hotelu, k dispozici budete mít celý den veřejné toalety a srpchu v hotelu Antonija, abyste si svůj poslední den mohli ještě pořádně užít.

Po celou dobu pobytu se o Vás bude starat majitelka CK Diana Group-Tour Aneta Hrustanović (+420 603 198 340), a také naše delegátka Iveta Radojković (+420 606 163 383).

Jak si dovolenou u nás objednat?

Přihlášku na pobyt s Duo Jamaha můžete podat prostřednictvím formuláře, který najdete ZDE, dále pak na našem webu přes objednávkový formulář (tento TIP DOPORUČUJEME !!), na e-mailové adrese info@dianagroup.cz nebo na telefonním čísle +420 603 198 340, kde Vám rádi zodpovíme veškeré otázky.

Na základě Vaší objednávky Vám zpracujeme smlouvu, která vchází v platnost uhrazením zálohy ve výši 50%. Zbývající částku je nutné uhradit nejpozději 30 dní před uskutečněním zájezdu.

Přejete si vše zaslat poštou? Není problém! Poplatek za tuto službu je 80 Kč. ( odeslaní smlouvy a pokynů před odjezdem)

Délku pobytu si můžete vybrat sami, nabízíme Vám 7 nebo 14 dní.

Leták 2024 ke stažení – ZDE

V letáku najdete konkrétní nabídku s cenami.

Hledat ubytování


Potřebujete poradit?

Duo Jamaha je velmi oblíbená u všech věkových kategorií. Podívejte se.