Holiday Resort Antonija

Resort se nachází ve velmi oblíbeném přímořském letovisku Drvenik, a to v klidnější části zátoky Gornja Vala. Skládá se ze tří čtyřhvězdičkových rekreačních budov:

Hotel Antonija

Depandance Oliva

Apartmány Triton

POPIS RESORTU

Interiér hotelů nabízí nádherné a moderně zařízené prostory, ve kterých se budete cítit skutečně luxusně! Komplex je vzdálen pouhých 30 metrů od moře a téměř všechny pokoje Vám poskytnou překrásný výhled na pobřeží Jadranského moře.

Antonija a Oliva jsou, na rozdíl od apartmánů Triton, vybaveny výtahem, takže manipulace se zavazadly se nemusíte bát. V apartmánech Triton Vám je naopak k dispozici portýr, který se s Vaším svolením o Vaše zavazadla postará.

Příjemná atmosféra a přátelský, profesionální personál udělá vše, aby Váš pobyt zůstal nerušený a zajistil Vám zasloužený klid a pohodu.

  STRAVOVÁNÍ

Součástí hotelu Antonija je hotelová restaurace Azzuro, která Vás mile překvapí denně čerstvým
a chutným jídlem. Vybírat si můžete mezi středomořskou a kontinentální kuchyní, které určitě stojí za ochutnání!

Snídaně a večeře jsou řešeny formou švédských stolů. K večeři máte v ceně neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů, kvalitního červeného i bílého vína nebo kávy a čajů, které najdete v samoobslužných automatech. Snídaně zahrnuje teplou a studenou vodu, mléko, vždy čerstvé pečivo, několik druhů vajec, zeleninové a ovocné saláty, jogurty, uzeniny, dále pak několik druhů džusů, mléko, kávu nebo čaj.

RELAX, SPORT A ZÁBAVA

Kromě odpočinku v některém z komfortně vybavených pokojů máte možnost využít relaxu u venkovního bazénu, ve vířivce nebo v hotelovém Aurea Spa centru, které se nachází přímo v budově hotelu Antonija. Pokud byste měli zájem i o trochu aktivního odpočinku, součástí hotelového vybavení je fitness.

K dispozici Vám bude půjčovna jízdních kol, na kterých můžete objevovat okolní krásy. V bezprostřední blízkosti resortu je vedena cyklostezka z Drveniku do Gradacu, která je dlouhá 27 km a poskytne Vám příjemnou projížďku podél pobřeží. A pokud jste milovníky náročnějších sportovních aktivit, můžete využít horských stezek pohoří Biokovo, díky kterým se Vám Drvenik a jeho nedaleké ostrovy ocitnou jako na dlani.

PLÁŽ:

Oblázková, cca 30 m vzdálená a s pozvolným vstupem do moře. Díky částečnému zastínění borovicemi je vhodná pro rodiny s dětmi nebo pro ty z Vás, kteří dáváte přednost příjemnému stínu před horkými slunečními paprsky.

KONEČNÁ CENA ZAHRNUJE:

7 x ubytování, 7 x polopenze, klimatizaci, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb. proti úpadku CK, služby delegáta a pobytovou taxu, využití venkovního bazénu, fitness, při jídle neomezená konzumace nealkoholických nápojů, u večeře potom i konzumace místních kvalitních vín.

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:

Možnost autobusové dopravy s nástupními místy po celé ČR, na Slovensku Bratislava.
Cena dopravy je od 3 190 Kč/os. Parkovné, které se hradí na místě, v ceně 6 EUR/den.

Hledat ubytování


Potřebujete poradit?