Duo Jamaha s ubytováním ve vile Jadranka

Cena zájezdu od: 5990 CZK

Skupina Duo Jamaha (Alfons a Marian Kotvanovci) hraje pro všechny věkové skupiny a působí na hudební scéně už od roku 1996. Duo Jamaha získala 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů a v Německu vydala singlový album s písničkou :Tanz mit mir heute Nacht“, za který dostala ocenění německého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015. Skupina působí v česko – slovenské televizi ŠLÁGR TV a dále po celém Slovensku, České republice i v zahraničí. Jejich taneční večery jsou zárukou skvělé zábavy.

  • TANEČNÍ VEČERY S DUO JAMAHA
  • ANIMACE
  • STUDIA A APARTMÁNY
  • 10 METRŮ OD PLÁŽE
  • ZNÁTE Z TV ŠLÁGR

Ubytování ve vile Jadranka ve dvoulůžkových,třílůžkovéých studiích nebo čtyřlůžkovém apatrmánu.

Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem apartmánu (studia), čtyři taneční večery s Duo Jamaha, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, klimatizace, používání kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo, ručníky, služby delegáta, parkování a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění ( 299,- Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba)
Poloha: vila se nachází v části Gornja Vala.
Vybavení: moderně zařízené apartmány a studia s vybaveným kuchyňským, koutem a lednicí, sprchou, WC, TV a klimatizací. Všechny apartmány a studia mají prostorné balkony. Apartmán 2+2 má 2 koupelny a WC.
Pláž: 10 m od vily, oblázková s pozvolným vstupem, vhodná pro děti.
Sport a zábava: vodní sporty, možnosti výletů lodí i busem do okolí.

Termíny pobytů k hotelu

OdDoPočet nocíPočet dníCena od Pokračovat