Rezervace
TOP NABÍDKA ZA OSOBU A DEN OD 484,-Kč.

Vila Natalija

               

Drvenik / Pláž 50 m

Cena od: 13790 Kč

Popis vily

Konečná cena zahrnuje: 7x nájem apartmánu, klimatizaci, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání  kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo, ručníky, služby delegáta. parkování a pobytovou taxu.
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2790,-Kč/osoba), polopenze (490,-Kč/osoba/den), večeře ( 320,-Kč/osoba/den) v penzionu Adria (cca 50m od vily): snídaně formou servírovaného bufetu s obsluhou, večeře výběr z menu, salát a dezert (děti do 12 let mají na stravu 50% slevu).
 Poloha: vila se nachází v části Gornja Vala, pěšky 15 min. do Dolního Drveniku (trajekt na ostrov Hvar).
 Ubytování: apartmány s vybaveným kuchyňským koutem a lednicí, sprchou, WC, TV, mikrovlnou troubou, klimatizací, Wi-Fi a balkonem směrem k moři. Některé mají navíc i terasu s posezením. Možnost využití venkovního grilu v zahradě. A2+2 RODINA – pro 2 dospělé osoby 2 děti do 12 let.
 Pláž: 50m od vily, oblázková s pozvolným vstupem, částečně stíněná borovicemi, vhodná pro děti
Stravování: možnost dokoupení polopenze nebo večeří v penzionu Adria.
Sport a zábava: půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost výletů lodí i autobusem do okolí, půjčovna kol i elektrokol .V místě je nově vybudovaná cyklostezka Drvenik – Gradac.
Podrobný průvodce letoviskem Drvenik a jeho okolím.

Hledat ubytování


Potřebujete poradit?

Termíny pobytů k hotelu

OdDoPočet nocíPočet dníCena od

Poslední aktualizace dat: 28.09.2020 09:12:27