Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

VILA DIANA - GRADAC

GradacGRADAC
Městečko a velmi rušné letovisko v pozadí s masivem Riliče. V obci jsou zbytky římských staveb a středověkého opevnění a strážní věž ze 17. století na obranu proti Turkům.
V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala. Také klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější na jaderském pobřeží. 
Gradac je místem pro hezkou rodinnou dovolenou, hezké prázdniny. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.
 
Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem studia, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání kuchyň. zařízení a výbavy, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta, parkování a pobytovou taxu. 
Fakultativní příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba).
Poloha: 90 m od oblázkové pláže vhodné pro děti. 
Vybavení: moderně zařízené studia s klimatizací (platí se na místě), SAT TV, vybaveným kuchyňským koutem a lednicí, sprchou, WC a Wi-Fi. 
Studia mají prostorné balkony směrem k moři.
Sport a zábava: vodní sporty, možnosti výletů lodí i busem do okolí.

Termíny pobytů k hotelu :

Od Do Počet nocí Počet dnů Cena od Akce
UVEDENÉ CENY JSOU ZA OSOBU PŘI PLNÉM OBSAZENÍ  STUDIA.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist