Kontakt & Logo
DomůApartmányPenzionyHotelyAutobusová dopravaDůležité informaceVýletyKontakty

PRIVÁTNÍ APARTMÁNY - MAKARSKÁ

Makarská

MAKARSKÁ

Největší a nejvýznamnější letovisko střední Dalmácie leží na úpatí Biokova. Město s přístavem se rozkládá při široké zátoce, kterou z jihovýchodu uzavírá mys Osejava a ze severozápadu poloostrov sv. Petr.Na Makarské je příjemné podnebí, je chráněno před vnitrozemskými větry a má poměrně vysoký počet hodin slunečního svitu. Předností Makarské je i dostatek vegetace. V okolí se pěstuje vinná réva, zelenina, ovoce a olivy.Makarská patří k nejoblíbenějším střediskům Dalmácie, jednak kvůli poloze pod Biokovem i pro pěkné oblázkové pláže. 
Makarská byla v římské době jedním z hlavních opěrných bodů slovanských Neretjanců, kteří později museli přijmout nadvládu charvátských králů a později bosenských pánů. Po téměř 200 roků tu vládli Turci, Benátčané, Francouzi a pak Rakušané.
 

 

Konečná cena zahrnuje: 7 x nájem apartmánu, povinné smluvní pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., spotřebu vody, el. energie, plynu, používání kuchyň. zařízení a výbavy, ložního prádla a ručníků, služby delegáta a pobytová taxa. 
Fakultativní  příplatky: cestovní pojištění (299,-Kč/osoba), doprava (2690,-Kč/osoba). 
 
Poloha: ve vzdálenosti 100 - 500 m od moře 
Ubytování: apartmány a studia jsou v soukromých, moderně vybavených vilách. 
Pláž: oblázková pláž, vhodná pro děti. 
Sport a zábava: vodní sporty, možnost výletů lodí i autobusem do okolí.


 
    apartmán / týden            
    S2   A2    A3   A4   A5   A6    

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Created by: iNFERNAL cOMPUTERS
TOPlist